YouTube Preview Image
Derma Cosmo zaprasza na jedyny w swoim rodzaju, kompleksowy zabieg terapii łączonych skóry w ramach systemu AccelaFuze™. System jest rewolucyjnym narzędziem zapewniającym najszybszą, najbardziej kompleksową i zaawansowaną terapię anti-aging spośród dostępnych na rynku.

AccelaFuze™ Skin Rejuvenation System – rewolucyjny system odmładzania skóry wyprodukowany w USA przez firmę Genesis Biosystems. 1 system = 3 zabiegi:

 •       - mikrodermabrazja,
 •       - mezoterapia bezigłowa,
 •       - terapia światłem LED

Dotykowy panel wyboru rodzaju zabiegu pozwala na łatwe przestawienie trybu pracy od mikrodermabrazji, przez chłodzący i łagodzący zabieg infuzji preparatów miejscowych do terapii światłem LED.
Mikrodermabrazja

 •        - użycie jednorazowej nakładki na końcówkę Bio-BarrierTM eliminuje ryzyko związane z przeniesieniem zakażeń wirusowych lub bakteryjnych,
 •        - zaprogramowane tryby pracy pozwalają na optymalne kontrolowanie głębokości ścierania skóry, dla uzyskania delikatnego złuszczenia lub głębokiego, medycznego peelingu, w zależności od rodzaju skóry poddanej zabiegowi.

 

Terapia infuzyjna

 •        - przełom w terapii przeciwstarzeniowej. Zabiegi infuzji peptydów AccelaFuze™ pobudzają w organizmie własny system naprawczy komórek do produkcji nowych komórek skóry oraz włókien kolagenowych i elastynowych. Wyraźnie opóźniają objawy starzenia się skóry związane z jej uszkodzeniem przez promieniowanie słoneczne.
 •        - urządzenie pozwala na zastosowanie w mezoterapii 5 rodzajów substancji infuzyjnych: nawilżającej, oczyszczającej, rozjaśniającej , przeciwtrądzikowej i peptydowej.
 • Preparaty infuzyjne użyte do mezoterapii są wysoce skuteczne i zawsze indywidualnie dobrane do potrzeb pacjentów:

1. Terapia złuszczająca – w zabiegu wykorzystujemy roztwór infuzyjny, zawierający kwas mlekowy, który jest w sposób naturalny przetwarzany przez organizm. Powoduje on doskonałe złuszczenie przy minimalnym podrażnieniu.

2. Terapia rozjaśniająca – substancja infuzyjna zawiera 3% kwas kojowy (bez hydrochinonu). Hamuje on proces pigmentacji w skórze i działa rozjaśniająco.

3. Peptydową terapia anti-aging – w zabiegu wykorzystujemy roztwór infuzyjny, zawierający aminokwasy i witaminy, które nadają skórze lepszy koloryt i poprawiają jej wygląd. Infuzja peptydowa pobudza komórkowy system naprawczy do wytwarzania nowych komórek skóry, odnowy włókien kolagenowych i elastynowych, a także zmniejsza objawy fotostarzenia się skóry.

4. Terapia oczyszczająca – w zabiegu oczyszczania wykorzystujemy roztwór infuzyjny, zawierający aloes, kwas glikolowy oraz witaminę A. Antyoksydanty obecne w roztworze przyczyniają się do odnowy skóry, poprawy jej kondycji.

5. Terapia nawilżająca – wykorzystuje wyciągi z aloesu, pestek grapefruita, białej peonii oraz białej i zielonej herbaty.

Efekt?
Lepsze wyniki terapii dla klientów i szybsze, bezbolesne zabiegi.

Terapia światłem LED przy użyciu głowicy CoolBreezeTM

 •        - Terapia LED zyskuje na świecie coraz szersze zastosowanie w leczeniu problemów skóry: niebieskie światło do leczenia trądziku, żółte światło do stymulacji wytwarzania kolagenu, czerwone światło w celu złagodzenia stanu zapalnego oraz odtworzenia jednolitej pigmentacji skóry.
 •        - końcówka CoolBreezeTM chłodzi i koi skórę dzięki łagodnemu przepływowi powietrza podczas zabiegu.

 

Obszar zabiegów:
twarz, szyja, dekolt, plecy, dłonie, każdy obszar skóry z bliznami, rozstępami.

Korzyści:

 •       - kilka typów zabiegów oferowanych w ramach jednego systemu
 •       - zabiegi odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry
 •       - skuteczne zabiegi bez bólu oraz okresu wyłączenia z normalnej aktywności.