Regulamin Newlettera w ramach promocji „Mamy dla Ciebie prezent”

Regulamin świadczenia usługi „DermaCosmo Newsletter”

 1. W ramach ww. usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e-mail wysyłana jest przez centrum estetyczne DermaCosmo w Krakowie, w sposób cykliczny i bezterminowo informacja w formie listu elektronicznego (e-mail) zwana dalej „Newsletterem”.
 2. Usługa subskrypcji Newslettera  jest usługą bezpłatną i dostępną dla każdego odwiedzającego stronę www.dermacosmo.pl.
 3. Newsletter jest przesyłany do zarejestrowanych użytkowników dwa do czterech razy w miesiącu.
 4. Newsletter zawiera między innymi aktualną ofertę handlową oraz informacje o promocjach  i wydarzeniach dotyczących centrum estetycznego DermaCosmo lub też o publikacjach związanych z jego działalnością.
 5. Zamówienie usługi „Newsletter” przez użytkownika następuje poprzez dokonanie następujących czynności rejestracyjnych na stronie internetowej www.dermacosmo.pl:
 • wpisanie w odpowiednim formularzu adresu e-mail na który użytkownik chce otrzymywać Newsletter. Formularz dostępny jest  w zakładce HOME strony internetowej www.dermacosmo.pl
 • potwierdzenie akceptacji regulaminu poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu zgłoszeniowym,
 • potwierdzenie powyższych czynności przez aktywowanie funkcji WYŚLIJ na formularzu zgłoszeniowym.
 1. Korzystanie przez użytkownika z usług świadczonych za pośrednictwem poczty elektronicznej jest uwarunkowane posiadaniem czynnego i poprawnie skonfigurowanego konta poczty elektronicznej.
 2. Każdy „Newsletter” zawiera:
 • informację o nadawcy,
 • wypełnione pole „temat”, określające treść przesyłki,
 • informację o sposobie rezygnowania z usługi lub zmienienia jej parametrów (np. adresu poczty elektronicznej użytkownika)
 1. Każdy subskrybent „Newslettera” może zrezygnować z jego otrzymywania poprzez kliknięcie linku obecnego w stopce każdej wiadomości .
 2. Adres e-mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim bez jego zgody.